Realizacja usług z dofinansowaniem

FIG Polska Sp. z o.o. jest spółką zarejestrowaną w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) i Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS) oraz posiada specjalny status, dzięki któremu firmy z sektora MSP zainteresowane ofertą FIG Polska mogą zrealizować szkolenia (otwarte oraz zamknięte), coaching, a także usługi doradcze z dofinansowaniem unijnym.

Firmy kwalifikujące się do MSP

  • Średnie (zatrudnienie < 250)
    roczny obrót ≤ 50 mln euro lub całkowity bilans roczny ≤ 43 mln euro
  • Małe (zatrudnienie < 50)
    roczny obrót ≤ 10 mln euro lub całkowity bilans roczny ≤ 10 mln euro
  • Mikro (zatrudnienie < 10)
    roczny obrót ≤ 2 mln euro lub całkowity bilans roczny ≤ 2 mln euro

Dofinansowanie kosztów uczestnictwa w szkoleniach oraz usługach doradczych jest zróżnicowane w różnych województwach i wynosi do nawet 80% ceny usługi. Program wsparcia nie obejmie województw mazowieckiego i pomorskiego.

WAŻNE: Klienci mają pełną swobodę wyboru i mogą wybrać szkolenia o różnej wartości – cena nie jest warunkiem przyznania dofinansowania. W przypadku zainteresowania szkoleniem zamkniętym, programem szytym na miarę bądź usługami doradczymi prosimy o kontakt z biurem.

Firmy zainteresowane szkoleniem wyszukują je na stronie BUR, następnie zgłaszają się do operatora działającego na terenie województwa, właściwego dla miejsca zarejestrowania firmy.
Operator po rozpatrzeniu wniosku nadaje przedsiębiorcy unikalny numer „ID wsparcia”. Po podpisaniu umowy dokonuje się zgłoszenia na usługę z umowy poprzez portal Bazy Usług Rozwojowych.

Realizujemy także szkolenia dofinansowane z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.