O firmie

Od początku działalności koncentrowaliśmy się na wspieraniu Zarządów wychodząc z założenia, że zarządzający zawsze będą dążyć do poprawy wyników.

W ciągu ponad 20 lat zbudowaliśmy silną pozycję w strategicznym doradztwie biznesowym oraz w edukacji dla TOP Managementu.

W gronie Klientów FIG jest ponad 25.000 reprezentantów kadry zarządzającej z ponad 2000 firm – w tym 60% z listy TOP 500 największych przedsiębiorstw w Polsce wg „Rzeczpospolitej”.

Praktyczne doświadczenie FIG Polska w obszarze konsultingu zarządczego, w połączeniu z metodyką szkoleniową, jest naszym wielkim atutem i pozwala nam realizować najbardziej optymalne kosztowo dla Klientów projekty doradcze. Usługi obejmują różny zakres, w tym kompleksowe przygotowanie interdyscypli­narnych zespołów menedżerskich do opracowania i wdrożenia projektów czy strategii, jak też systemowego zarządzania wartością firmy.

Atutem naszych programów szkoleniowych jest ich praktyczność oraz wykorzystanie na zajęciach narzędzi, metodyk i rozwiązań sprawdzonych w działalności doradczej. Ten unikatowy na rynku polskim model biznesu, łączący doradztwo z edukacją, gwarantuje nam przewagę jakościową w stosunku do firm szkoleniowych i szkół biznesowych oraz innych firm konsultingowych.

Nasi Klienci reprezentują różne wielkości firm, różne branże i strategie, ale wszystkich niezmiennie łączy silna pasja do biznesu i pragnienie sukcesu, dlatego od ponad 2 dekad konsekwentnie realizujemy naszą misję i strategię.

FIG Polska jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (Certyfikat PIFS) oraz Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej (Certyfikat CCIFP)