Chat with us, powered by LiveChat
fid-logotyp-granat

Realizacja usług z dofinansowaniem

Osoby zainteresowane szkoleniami i usługami doradczymi FIG Polska mogą skorzystać z dwóch form dofinansowania, które może wynieść nawet do 80% kosztu szkolenia.


Realizacja usług z dofinansowaniem

Osoby zainteresowane szkoleniami i usługami doradczymi FIG Polska mogą skorzystać z dwóch form dofinansowania, które może wynieść nawet do 80% kosztu szkolenia.


Sposoby dofinansowania

Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS)
Pierwsza z nich to Krajowy Fundusz Szkoleniowy (KFS). W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków wsparcia z KFS prosimy o kontakt z Urzędem Pracy właściwym dla siedziby firmy.
W celu uzyskania dofinansowania pracodawca powinien złożyć wniosek do PUP-u (Powiatowy Urząd Pracy) właściwego dla miejsca zarejestrowania działalności gospodarczej. Wnioski takie można składać zarówno w urzędzie jak i internetowo (pod warunkiem posiadania bezpiecznego podpisu elektronicznego).
Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (BUR PARP)
Druga forma wsparcia to dofinansowanie w ramach  Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (BUR PARP). Jest ona skierowana do sektora MSP.
Należy odnaleźć szkolenie w bazie BUR, a następnie zgłosić się do operatora działającego na terenie województwa, właściwego dla miejsca zarejestrowania firmy.
Operator po rozpatrzeniu wniosku nadaje przedsiębiorcy unikalny numer „ID wsparcia”. Po podpisaniu umowy dokonuje się zgłoszenia na usługę z umowy poprzez portal Bazy Usług Rozwojowych.

Firmy kwalifikujące się do MSP

Mikro (zatrudnienie < 10)
Roczny obrót ≤ 2 mln euro lub całkowity bilans roczny ≤ 2 mln euro
Małe (zatrudnienie < 50)
Roczny obrót ≤ 10 mln euro lub całkowity bilans roczny 
≤ 10 mln euro
Średnie (zatrudnienie < 250)
Roczny obrót ≤ 50 mln euro 
lub całkowity bilans roczny 
≤ 43 mln euro

Dofinansowanie kosztów szkolenia i usług doradczych wynosi do nawet 80% ceny usługi. 

Skontaktuj się

Ważne!

Klienci mają pełną swobodę wyboru. Mogą wybrać szkolenia o różnej wartości – cena nie jest warunkiem przyznania dofinansowania.
W przypadku zainteresowania szkoleniem zamkniętym, programem szytym na miarę bądź usługami doradczymi prosimy o kontakt z biurem FIG Polska.
FIG Polska Sp. z o.o. jest spółką zarejestrowaną w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) i Krajowym Funduszu Szkoleniowym (KFS). Posiada specjalny status, dzięki któremu firmy z sektora MSP zainteresowane ofertą FIG Polska mogą zrealizować szkolenia (otwarte oraz zamknięte), coaching, a także usługi doradcze z dofinansowaniem unijnym.
© Wszystkie prawa zastrzeżone: FIG Polska 2023
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram